o zpívánkách

… Vítejte ve světě písniček strýčka Líčka …

„Zpívánky strýčka Líčka aneb písničky pro malé i ty větší“ je pásmo písniček určených pro rodiny s dětmi. Písničky slouží k poslechu, tanci, zpěvu či hraní na hudební nástroj, zkrátka k pobavení a věková hranice zde určitě není vymezena. Zpívánky jsou kytarovou muzikou s českými texty a lze je poslechnout jako audio stopu přetavenou na CD, kterého součástí je i zpěvník s omalovánkami pro ty nejmenší pidi posluchače, kteří si ještě nemohou a nebo neumí přečíst texty a písničky si zanotovat. První díl ZPÍVÁNEK vyšel v listopadu roku 2017. Naučíte se zde abecedu s lvem, poznáte žabku, rošťáka Toma, zjistíte jaké je to přijít pozdě do školy, poznáte jaké nemoci na vás číhají a jak se jich zbavit, naučíte se lyžovat a spoustu dalších rošťáren

Dále můžete navštívit „Zpívánky“ jako živou hudební  produkci v rámci doprovodných programů různých dětských festivalů a oslav /dny den dětí, oslavy měst či obcí, dny otevřených dveří nebo jiné akce typu pálení čarodějnic atd./, ale také jako doprovodný program výuky v mateřských a základních školách. Více o zpívánkách se dovíte v jednotlivých sekcích, kde si můžete prohlédnout ilustrace ze zpěvníku, fotky z vystoupení a nebo můžete shlédnout lyric videa , poslechnout audioukázky z CD, či si zazpívat svou vlastní verzi s karaoke podkladem beze zpěvu.

 

V listopadu 2019 vychází druhé CD se zpěvníkem a omalovánkami s názvem  …O PUTOVÁNÍ LETEM SVĚTEM KŘÍŽEM KRÁŽEM… A jako každé nové CD je i toto úplně nejlepší, nejvychytanější, nejkrásnější a prostě je celé nej…nosič obsahuje 14 songů a každé písničce je opět notace, ilustrace a omalovánka. Tentokrát se s písničkami ocitneme ve středověku, na houbách, představíme si členy Čtyřlístku, upálíme slaměnou čarodějnici, naučíme se jezdit na kole a kamiónem, poznáme Olomouc a nakoukneme do spoustu dalších míst a situací.

Bavte se, čtěte, zpívejte, poslouchejte, koukejte, kreslete, sdílejte, zkrátka užívejte a vychutnávejte si chvíle strávené se Zpívánkami strýčka Líčka.