Ožívají nejen Zpívánky, ale i další mé hudební projekty…

Je mi ctí vás tímto pozvat na sobotu 9.4.2022 nejprve na baseballové hřiště olomouckých Skokanů Skokani Olomouc Baseball Club , kde od 12:30 bude probíhat slavnostní zahájení sezony, kterého se zúčastní i má maličkost a nebudu zde pouze jako divák. Dostala se mi té pocty, že budu jeden z vyvolených, kteří otevřou letošní baseballovou sezonu slavnostním nadhozem a před fanoušky zazní nová hymna Skokanů – A jdem baseball hrát, kterou je z mého pera a společně s Imrich Obyšovský , Petr Kvita , Rastislav Šrajer , Jiří Šimek , Radek Sikora a Kefa jsme ji natočili v David Spilka DS Studiu pod hlavičkou mého projektu NAVARROVA BANDA. Poté Skokani Olomouc změří své baseballové síly s klubem Blesk Jablonec.
A jakmile zápasy skončí, přesouvám se do Sklubu, ve kterém budu se svou domovskou kapelou HAZYDECAY mít tu čest zahrát si ve 20:00 po boku TRANUTENBERK na jejich klubovém turné. Trautenberk / Hazydecay / Sklub Olomouc
A abych poukázal i na své třetí hudební těleso Zpívánky strýčka Líčka , kde vystupuji i mé dvě dcery Verča a Miška, tak nemohu nezmínit naše představení v rámci Olomoucké Velikonoce 2022 dne 16.4.2022 od 15:00 na Horním náměstí.
Tímto považuji letošní sezónu 2022 za kompletně hudebně zahájenou.
Těším se na vaši hojnou účast. Ole
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.